Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Агенції регіонального розвитку отримають майже 60 млн гривень

11 Агенцій регіонального розвитку отримають 58,8 мільйона гривень з державного бюджету на реалізацію 9 проектів в рамках секторальної бюджетної програми Мінрегіону.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Проекти мають бути реалізовані впродовж наступних трьох років.

Наразі Агенції регіонального розвитку (АРР) створені в 19 областях України. Вони працюють як офіс з надання консультацій і практичної допомоги щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку.

У 2021 році Агенції регіонального розвитку отримають від Мінрегіону реальну фінансову підтримку на свою діяльність. Це – Київська, Вінницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Рівненська, Закарпатська області.

А завдяки співпраці між регіонами, Закарпатська і Житомирська АРР подали на другий конкурс секторальної підтримки проекти, які передбачають також фінансову підтримку Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

В цілому, Агенції були розробниками та заявниками 41 проекту, 9 з яких перемогли в рамках другого конкурсного відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Наразі АРР ще не створені в Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській областях. При цьому, в низці регіонів, де Агенції існують, їх робота не є достатньо ефективною. Тому команда Мінрегіону вже працює над дорожньою картою створення мережі АРР по всій країні та вдосконаленням їх роботи.

Нагадаємо, державна програма зі здешевлення кредитів діятиме за трьома напрямами.