Елеватори «НІБУЛОНу» розпочали приймання зерна нового врожаю

Елеватори «НІБУЛОНу» розпочали приймання зерна нового врожаю.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Ячмінь, зібраний у полях Миколаївської області, першим прийняв Перевантажувальний зерновий термінал у Миколаєві. А через декілька днів зерно нового врожаю також почало надходити з інших регіонів до філій «Новоодеська» та «Бессарабська».
Фахівці «НІБУЛОНу» відзначають, що збіжжя має гарні якісні показники. Зокрема, насипна щільність ячменю в середньому становить 660 г/л.
Нагадаємо, «НІБУЛОН» інвестує в модернізацію елеваторного напрямку.