Тваринництво

Зниження рівня протеїну в раціоні птиці може зменшити виділення нею азоту на 60%

Загальну кількість азоту у фекаліях птиці можна значно знизити, якщо складати раціони з урахуванням її потреб в амінокислотах, а не з розрахунку вмісту загального сирого протеїну.

Мірою зниження відсотка сирого протеїну в раціоні та заміни традиційних джерел білка (наприклад, соєвого борошна або соняшникової макухи) синтетичними амінокислотами збільшується вміст в організмі поживних речовин.

Зниження рівня протеїну в раціоні на 3-5% може сприяти скороченню загального виділення азоту бройлерами та курями-несучками на 60% і більше.

Добре збалансований раціон містить високоперетравні інгредієнти та функціональні кормові добавки, які можуть поліпшити перетравність поживних речовин у тонкому кишківнику птиці.

Запалення, яке спричиняють стресові чинники, призводить до значного зниження здатності організму птиці перетравлювати й абсорбувати поживні речовини, включно з перетравленням білків.

Запалення в кишківнику, а також інші порушення призводять до того, що він не може абсорбувати речовини з перетравленого корму, навіть якщо в процесі травлення беруть участь екзогенні ферменти.

Нагадаємо, високі концентрації аміаку негативно впливають на імунну систему птиці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!