Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Живець свиней за тиждень подешевшав на 4%

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Протягом другого тижня лютого середня ціна на свиней забійних кондицій впала на 4,3%, як порівняти з початком місяця і зупинилася на позначці 41,2 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

За свідченнями операторів ринку, ціни на живець свиней цього тижня переважно перебували в межах 40-42,5 грн/кг. Хоча епізодично звучали вищі ціни (зокрема, 43 грн/кг), діапазон опустився на 2 грн/кг.

Тож на початку другої декади лютого виробники свинини реалізовували товарне поголів’я на 0,5-2,5 грн/кг дешевше, ніж тижнем раніше.

Посилення негативної динаміки цін більшість пояснює сезонними тенденціями, а також млявою торговельною активністю. Крім цього, оператори говорять про тиск із боку суміжного ринку курятини, ціни на яку продовжують падіння.

З огляду на це більшість закупівельників очікує на подальше пониження цін та звуження цінового діапазону наступного тижня.

Водночас частина представників переробної галузі акцентують увагу на слабкій еластичності попиту кінцевого споживача до зміни закупівельних цін. Тож є сумніви, що подальше послаблення цін зможе стимулювати продажі.

Як повідомлялося, KSG Agro за підсумками 2019 року збільшив середньодобовий приріст свиней на 10%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!