Тваринництво

Живець свиней подорожчав майже на 2%

Живець свиней подорожчав майже на 2%

У перший тиждень вересня середня ціна на живець зросла майже на 2%.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Минулого тижня постачальники свиней забійних кондицій розписали товарні партії на 0,25-1,5 грн/кг дорожче. Тоді закупівельники демонстрували підвищену активність, деякі з них замовляли додаткові обсяги.

Втім, в умовах обмеженої пропозиції свинини живою вагою не усім вдалося збільшити обсяги заготівлі. Особливо з урахуванням того, що пониження температур ще не встигло позначитися на середньодобових приростах тварин.

Внаслідок цього на початку осені діапазон закупівельних цін піднявся до 47-49 грн/кг, а в західних регіонах та на півдні країни подекуди ціни були вищими.

Наступного тижня м’ясопереробники очікують консолідації цін у межах 48-49 грн/кг, проте окремі оператори не виключають що верхня межа сягне 50 грн/кг.

Хоча підвищення валютних курсів підтримують внутрішні ціни на високому рівні, гравці ринку наголосили на послабленні цін на свинину в Німеччині. Вони вважають, що це коливання незабаром мають підхопити й інші європейські країни, тож бар’єрна цінова планка наступного тижня буде дещо нижчою.

Між тим м’ясопереробники відзначають, що коливання закупівельних цін відповідає традиційним сезонним змінам, тож у другій половині місяця вони вже очікують на зміну вектору їхнього руху.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!