Тваринництво

Закупівельні ціни на молоко залишаються стабільними — АВМ

Закупівельні ціни на молоко залишаються стабільними — АВМ

Закупівельні ціни на молоко залишаються стабільними, дещо подорожчало лише молоко першого ґатунку.

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації виробників молока.

За результатами останнього моніторингу від 9 лютого, середня ціна на молоко екстра ґатунку становила 6,33 грн. Найвищу ціну за нього цього тижня платили в Кіровоградській області — 6,80 грн/кг, а найнижчу — в Хмельницькій — 6,50 грн.

Вищий ґатунок цього тижня переробники купують по 6,13 грн/кг, що на 2 копійки вище ціни попереднього тижня. Максимальну ціну за нього платили в Івано-Франківській та Чернігівській областях — 6,50 грн/кг. Найнижчу ціну фіксували в Чернівецькій області — 5 грн.

Середня ціна на молоко першого гатунку за останній тиждень не змінилася — 5,86 грн/кг. Найвищу ціну за таке молоко платили Хмельницькій області — 6,29 грн, а найнижчу — у Львівській — 5 грн.

В той же час, зовнішня торгівля молочними продуктами за довгий час почала демонструвати від’ємне торгівельне сальдо по окремих позиціях. Так, за інформацією Державної фіскальної служби у січні 2016 року сальдо по сирах склало мінус 1053 тис. дол., а по маслянці — мінус 28 тис. т. Фактично це свідчить про активне зростання імпорту.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!