Тваринництво

Закон проти жорстокого поводження з сільгосптваринами

Закон проти жорстокого поводження з сільгосптваринами

 

Жителі штату Массачусетс (США) проголосували за те, щоб сільськогосподарських тварин на фермах перестали тримати в клітках. Це сигнал усім іншим про те, що «ера утримання тварин у клітках добігає кінця». Люди просто проголосували — та виграли.

Тепер телята, яких вирощують на м’ясо, свиноматки та кури-несучки в Массачусетсі будуть забезпечені достатнім простором для маневру» — їх випустять із тісних кліток і створять умови для вільного пересування на ділянках, набагато більших за розміром.

А м’ясо та яйця, що надходять у продаж у штаті Массачусетс, мають відповідати вимогам стандарту харчової безпеки та прийнятного утримання тварин».

Закон було ухвалено з великою перевагою голосів: за проголосували 78% виборців, проти — 22%.
Уперше в історії законодавчо встановлено розумні норми утримання сільгосптварин, що спрямовані проти жорстокого з ними поводження.

В підтримку виступили багато захисники тварин, асоціації ветеринарів і понад 100 фермерських господарств штату.

Ці заходи скеровано не лише на поліпшення якості життя сільгосптварин, а й на забезпечення вищої якості одержуваної від них продукції: доведено, що яйця від курей, замкнених в тісних клітках, найчастіше заражені сальмонелою, ніж від курей, яких тримають на вигулі.

За матеріалами Аssets-animated

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!