Тваринництво

«Заграница нам поможет», або Як латвійці навчали українских фермерів

«Заграница нам поможет», або Як латвійці навчали українских фермерів

 

В рамках латвійсько-українського проекту «Підвищення потенціалу малих та середніх молочних ферм в Чернігівській області для досягнення стандартів якості ЄС» латвійські експерти проведуть низку заходів на сільгосппідприємствах Чернігівщини, а також зустрінуться з представниками аграрної галузі, громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Якісна молочна продукція, хороший дохід від її реалізації і, як результат, високий рівень життя — мрія всіх фермерів. Про те, як із мрії зробити реальність, чернігівським селян навчали латвійські експерти.

– Навчити молодь заробляти гроші, живучи в селі. Показати селянам, що корова — це не домашній улюбленець, а хороший бізнес — ось наша головна мета, — зазначив експерт-консультант з ветеринарної медицини Дайніс Арбіданс.

Латвійські фермери на відміну від українських уже пройшли шлях від колгоспів СРСР до сучасних молочних ферм із продукцією європейської якості. Саме цими знаннями вони й приїхали ділитися з тими, хто зацікавлений і хоче навчатися.

В рамках тижневого семінару, який триватиме до 12 листопада, передбачено інспектування ПАФ «Тарасівка» Коропського району, ПСП «Степанич» Семенівського району, ФГ «Напорівське» Чернігівського району для розроблення рекомендацій щодо покращення роботи господарств.

Крім того, латвійські експерти проведуть круглі столи та майстер-класи для груп фермерів. Також запланована зустріч із представниками Інституту сільськогогосподарської мікробіології.

За матеріалами Департаменту агропромислового розвитку

Чернігівської облдержадміністрації

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!