Тваринництво
Головне:
Тваринництво

За кілька років може з'явитися перша вакцина проти АЧС

За кілька років може з'явитися перша вакцина проти АЧС

Свинарі в очікуванні вакцини проти вірусу африканської чуми свиней (АЧС). Іспанський дослідник Хосе Мануель Санчес Візкайно оголосив, що хворобу можна буде вилікувати і вакцина з’явиться принаймні через півтора-два роки.

Про це інформує Асоціація свинарів України.

«Ми займалися цією розробкою впродовж багатьох років. У мене було багато невдач на цьому шляху. Минулого року ми почали працювати разом із CISA-INIA і Мадридським університетом, і нам вдалося досягти великих успіхів у боротьбі з вірусом АЧС», – зазначив він.

Транснаціональна компанія вже готується інвестувати кошти у виробництво вакцини, розробленої іспанськими дослідниками, і зайнятися доставкою вакцини на міжнародні ринки. Це можна було б зробити впродовж півтора або двох років.

Зараз дослідження зосереджені переважно на диких кабанах, оскільки часто присутній контакт між дикими і домашніми свинями. Наявність заражених диких тварин – постійний ризик, адже неможливо контролювати їхнє пересування. Ризик можна звести до мінімуму за допомогою масової вакцинації диких тварин. Таким чином вдалося б знизити рівень поширення вірусу в дикій природі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали