Тваринництво

За 9 місяців KSG Agro реалізував на 17,4% більше свиней живою вагою

За 9 місяців KSG Agro реалізував на 17,4% більше свиней живою вагою

Агрохолдинг KSG Agro за дев’ять місяців 2021 року збільшив обсяг реалізації свиней живою вагою на 17,4%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року, – до 6,7 тис. тонн.

Про це повідомили в компанії.

За словами голови ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова, основними причинами збільшення обсягу реалізації свиней живою вагою стало оновлення поголів’я та поліпшення якості й структури комбікормів.

«У рамках програми оновлення й омолодження поголів’я цього року ми придбали 1 тис. свиноматок данської породи Dunbred, що дозволило замінити свиноматок основного поголів’я і збільшити народжуваність поросят високоякісної генетики», – зазначив Сергій Касьянов.

Крім того, вдалося суттєво покращити якість комбікормів, завдяки комплексній програмі партнерства з компанією Cargill, додав він. «Ми не лише підвищили кваліфікацію персоналу, а й модернізували обладнання, створили сучасні лабораторії», – зазначив Сергій Касьянов.

Наразі обсяг виробництва комбікормового заводу KSG Agro становить 120 тонн на добу та 2,5 тис. тонн на місяць. В якості сировини використовується власна сільгосппродукція: кукурудза, пшениця, ячмінь, сорго, а також придбані у Cargill добавки-премікси.

За словами керівника м’ясного бізнес-напряму KSG Agro Олександра Долженка, нині триває підготовка до модернізації свинокомплексу. Проєктна документація майбутніх робіт уже затверджена.

Як повідомлялося, ціна на живець свиней залишається в коридорі 48-49 грн/кг.

Нагадаємо, поголів’я свиней у професійному сегменті за дев’ять місяців зросло на 3,6%.