Тваринництво

Як зменшити тепловтрати у пташниках

Як зменшити тепловтрати у пташниках

Збільшивши вдвічі опір теплопередачі огороджувальних конструкцій у пташнику, можна зменшити в 1,9-1,7 раза витрати палива у перших два тижні вирощування птиці й на 30-50% – надалі.

Зниження тепловтрат у пташниках, що будують із традиційних будівельних матеріалів, шляхом лише збільшення товщини стін, призведе до відчутного зростання вартості об’єктів.

Поліпшити їхні теплоізоляційні властивості за значно менших витрат за нового будівництва можна, передбачивши в стінах шар теплоізоляційного матеріалу.

Поліпшити теплоізоляційні властивості пташників, що вже побудовані, можна, облицювавши їх зовні теплоізоляційними матеріалами.

Обираючи теплоізоляційний матеріал, звертають увагу на його стійкість до гризунів, комах, агресивного зовнішнього середовища (вологи, атмосферного впливу, перепадів температур, агресивних газів, дезінфектантів тощо).

Ще одним способом зменшення тепловтрат через огороджувальні конструкції є застосування будівельних конструкцій із поліпшеними теплоізоляційними властивостями: багатошарових панелей, сендвіч-панелей тощо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!