Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Як позбавити вірус АЧС шансів на виживання

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Вірус АЧС має резистентність до умов навколишнього середовища. Тому за спалаху хвороби йому потрібно створити несприятливі умови, щоб не дати можливості для виживання.

Для повної ефективності дії дезінфекційного засобу критично важливо:

– дотримуватися інструкцій виробника дезінфекційного засобу;

– видалити всі органічні матеріали за використання лужного мийного засобу;

– висушити поверхні перед нанесенням дезінфекційного засобу;

– забезпечити відповідний час експозиції;

– за можливості підвищити температуру води чи повітря в приміщенні.

Для інактивації вірусу АЧС доведено дію таких дезінфекційних засобів, як каустична сода, гіпохлорит натрію, гіпохлорит кальцію, глютаральдегід, окислювальна дія, наприклад на основі калію пероксимоносульфату, лимонна кислота, хлористий йод, формальдегід, четвертинні амонієві сполуки.

Усі матеріали, що використовувалися під час ліквідації свиней, необхідно продезінфікувати, як і обладнання ферми. Матеріали, які неможливо продезінфікувати, треба спалити разом із тушами свиней, бо вони несуть потенційну загрозу.

На фермах із великою кількістю приміщень дезінфекцію слід починати з найуразливіших ділянок і рухатися назовні.

Як повідомлялося, для дезінфекції скотовозів краще обладнати окреме місце за свинофермою, а не на її території.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!