Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Вирощування бройлерів на пластиковій підлозі покращує виробничі показники

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Вирощування бройлерів на пластиковій підлозі покращує виробничі показники

За промислової експлуатації перфорованої пластикової підлоги у пташнику можна на 10-15% зменшити витрати на його вентиляцію.

Про це пише журнал «Наше птахівництво».

Встановлено, що за вирощування курчат-бройлерів на підстилці вміст аміаку та вуглекислого газу в повітрі пташника значно вищий, ніж за вирощування на пластиковій підлозі. Цей факт свідчить про можливість зменшення при вирощуванні курчат на пластиковій підлозі обсягів вентиляції на 10-15%.

Також є деяка перевага за живою масою у курчат, які вирощувалися на пластиковій підлозі. За такого варіанту вирощування конверсію корму можна підвищити на 2-3%.

Дослід на курчатах-бройлерах кросу Ross 308, проведений у Інституті годівлі тварин Університету ветеринарної медицини Ганновера (Німеччина), продемонстрував, що вирощування курчат-бройлерів на комбінованій або пластиковій підлозі можливе без зниження продуктивних показників і негативного впливу на благополуччя птиці.

Як повідомлялося, бройлери, вирощені на соломі, мали нижчу живу масу проти курчат, утримуваних на тирсі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!