Тваринництво

Всеукраїнський аграрний кооператив розвиватиме приватне молочне виробництво

Всеукраїнський аграрний кооператив розвиватиме приватне молочне виробництво

У Монастирищенському районі Черкаської області розпочав роботу Всеукраїнський аграрний кооператив. Ініціатива створення об’єднання належить Асоціації тваринників України (АТУ), за підтримки якої і вдалося втілити в життя цей проект. Завдяки кооперації у селян з’явився шанс збільшити прибуток від утримання корови.

«Однією з найгостріших проблем селян є низька закупівельна ціна на молоко, тоді як вартість кормів і витрати на утримання досить високі. Таким чином, тримати корову часто стає невигідно, – зазначає Ірина Паламар, голова АТУ. – Ми вирішили допомогти селянам, створивши об’єднання, яке допоможе людям не лише у збуті молока за вигідними цінами, але й у цілому вирощуванні ВРХ на приватному господарстві».

Проаналізувавши усі основні потреби населення щодо утримання корови й виробництва молока, фахівці АТУ розробили шість програм, доступних членам Всеукраїнського аграрного кооперативу. Усі вони пропонують вигідні умови генетичної роботи, ветеринарного обслуговування, годівлі тварин та збуту молока.

Приєднавшись до кооперативу, учасник може розпочати власний бізнес при мінімальному стартовому капіталі (програма «Корова в молоду сім’ю»), отримати прибуток, відгодувавши теля до 1-місячного віку (програма «Відгодівля бичка», «Золота теличка»).

Ті, в кого вже є корова, можуть здавати молоко у рамках програми «Прибуткове молоко» за цінами, вищими за ринкові.

Також передбачена можливість підвищити продуктивність корови та якісні показники молока (вміст жиру та білка) завдяки відгодівлі тварин збалансованими кормами, які кооператив надаватиме за спеціальними вигідним цінами (програма «Прибуткова годівля корів»).

А програма «Домашнє подвір’я» дозволяє отримати додатковий прибуток від вирощування свиней, птиці та кролів також завдяки використанню збалансованих кормів, наданих кооперативом за спеціальними цінами.

Крім того, учасникам усіх програм кооператив пропонуватиме безкоштовне осіменіння корів спермою високопродуктивних бугаїв всесвітньо відомої генетичної компанії Alta Genetics, ветеринарні препарати і ветсупровід за зниженими цінами, а також проводитиме безкоштовне навчання для населення щодо сучасних методів годівлі й утримання.   

«Членство у кооперативі надає свого роду стартовий капітал. Можливо отримати корову у кредит, а розраховуватися не живими грошима, а молоком», – говорить Ірина Паламар.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!