Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Володимир-Волинська птахофабрика хоче постачати охолоджену курятину на внутрішній ринок і до ЄС

Володимир-Волинська птахофабрика хоче постачати охолоджену курятину на внутрішній ринок і до ЄС

ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» планує експорт курятини, коли збільшить обсяги виробництва.

«Це будуть, можливо, країни Азії чи країни Європи, – зазначив він. – Однак ми хочемо експортувати не просто біржову продукцію (нонейм, заморожену, за низькою ціною, як це відбувається зараз). Ми хочемо продавати за кордоном «Епікур» – м’ясо птиці, вирощеної без антибіотиків».

Про це AgroTimes розповів керуючий акціонер компанії Олексій Коваленко.

Постачання на далекі ринки передбачає заморожування птиці. А заморожування – це погіршення якості, підкреслив Олексій Коваленко. «Тому ми намагатимемося, щоб більша частина нашої продукції постачалася охолодженою. На азійські ринки може йти частина замороженої продукції, однак наші найближчі цілі – охолоджена курятина з крилом доставки близько 800 км, – зазначив він. – Тобто це Україна та ЄС. До того ж ми маємо дуже зручне географічне розташування відносно Європи».

За словами Олексія Коваленка, компанія дуже сильно перебудувала внутрішні бізнес-процеси. «Нам важливо покласти продукцію на полиці вранці. Зараз машини з продукцією вантажаться опівночі, щоб зранку в магазині була курятина, що вироблена сьогодні-вчора. Тому ми поставлятимемо те, чим пишаємося, – охолоджену продукцію», – наголосив він.

Нагадаємо, Володимир-Волинська птахофабрика будує новий цех перероблення птиці, який дозволить подвоїти наявні потужності підприємства. Цех планують запустити за два-чотири роки.

Довідка

У грудні 2017 року Володимир-Волинська птахофабрика почала випуск курятини, отриманої без застосування антибіотиків, під торговою маркою «Епікур». За класичною схемою тут вирощують птицю, продукція з якої реалізується під ТМ «Чебатурочка».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали