Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Власне виробництво кормів – краща альтернатива скороченню поголів’я

Власне виробництво кормів – краща альтернатива скороченню поголів’я

Виготовлення комбікорму безпосередньо на агропідприємстві веде до незалежності господарства й підвищення ефективності його роботи. Такої думки дотримуються у компанії «Сій добро».

Наявність власного виробництва кормів вирішує одразу низку ключових питань: убезпечує підприємство від перебоїв у постачаннях комбікормів в осінньо-весняний і  зимовий періоди, здешевлює собівартість виробленої продукції тваринництва, дозволяє створювати продукт із доданою вартістю та підвищує конкурентоспроможність фермерського господарства, гарантує незалежність підприємства.

Самостійне приготування комбікорму дозволяє контролювати процес і масштаби виготовлення продукції, використовувати тільки перевірені інгредієнти й дотримуватися точної рецептури раціону, отримувати готовий продукт стабільно високої якості, мати завжди свіжий корм.

До того ж своє підприємство гнучкіше, як порівняти з великими комбікормовими заводами: за потреби можна швидко відкоригувати раціон, додавши вітаміни в потрібних пропорціях чи медикаменти; випускати поживні суміші унікального складу.

Усі ці чинники впливають на ефективність і прибуток підприємств. Адже годівля збалансованими високоякісними кормами в поєднанні з відповідними зоотехнічними методиками дозволяє керувати здоров’ям стада, поліпшити відтворювальну функцію тварин, досягти й підтримувати максимальну продуктивність поголів’я, підвищити якість кінцевого продукту, поліпшити виробничо-економічні показники.

За жорсткої конкуренції рентабельними будуть ті підприємства, що вироблятимуть відмінний корм, переконані в компанії «Сій добро».

Як повідомлялося, кормовиробникам пропонують збільшити використання ріпаку.