Тваринництво
Головне:
Тваринництво

В одному з районів Харкова оголошено карантин через АЧС

В одному з районів Харкова оголошено карантин через АЧС

1 вересня у смт Бабаї Харківського району (Харківська область) в одному з дворів загинули чотири поросяти через АЧС. Про це повідомив в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в місті Харкові Михайло Матвійчук, передає прес-служба Харківської міської ради.

Наразі у частині Основ’янського району Харкова оголошено карантин. Відповідне рішення ухвалено 3 вересня на екстреному засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міськраді. Термін дії карантину встановлений до 12 жовтня

Також встановлена зона захисту в радіусі 3 км від місця епізоотичного вогнища, до складу якої входить частина Основ’янського району.

Крім того, комісія визначила зоною нагляду територію радіусом 20 км від місця епізоотичного вогнища, до складу якого входить вся територія міста Харкова.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, заборонено ввіз, вивіз і транзит живих тварин і продукції тваринного походження на територію зони захисту.

Спеціальні групи перевірятимуть двори з метою виявлення хворих і загиблих свиней.

Особлива увага на час карантину приділятиметься ліквідації місць стихійної торгівлі живими тваринами, продукцією їх забою і переробки продуктів свинарства.

Зазначимо, що при виїзді з селища Бабаї встановлені й обладнані дезінфекційними бар’єрами карантинно-поліцейські пости, які перешкоджають ввозу і вивозу продукції тваринного походження з цієї території.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали