Тваринництво
Головне:
Тваринництво

В Індії заборонили використовувати в тваринництві колістин

Індійський уряд заборонив використання в тваринництві колістина, одного з найсучасніших антибіотиків. Таке рішення ухвалено, щоб зупинити поширення деяких із найбільш смертоносних супербактерій в світі.

Колістин використовується в якості останнього засобу для лікування людей із інфекціями, стійкими практично до всіх інших ліків. Однак  протягом багатьох років його безконтрольно додавали в корм для тварин на індійських фермах, пише thebureauinvestigates.com.

Використання антибіотиків для відгодівлі тварин – так звана стимуляція росту – є основною причиною світової кризи стійкості до антибіотиків, яка зростає. Всесвітня організація охорони здоров’я заявляє, що ця практика повинна бути заборонена.

Заборона колістина в Індії поширюється не тільки на стимулювання росту. Індійський МОЗ опублікував повідомлення, яке забороняє виробництво, продаж і поширення лікарського препарату колістина і його складових для кормових тварин, птиці, аквакультури і кормових добавок, оскільки таке використання може спричинити ризик для людини. Це означає, що препарат також не можна використовувати як лікувальний засіб для сільськогосподарських тварин.

Відкриття резистентного до колістина гена, який може передаватися між бактеріями і надавати стійкість патогенам, які ніколи навіть не піддавалися впливу препарату, в 2015 році викликало широкий резонанс у медицині.

Професор Університету Кардіффа Тім Уолш, чия дослідницька група виявила мобільний ген, стійкий до колістина, сказав, що заборона Індії є довгоочікуваним кроком, але контроль і забезпечення його дотримання мають вирішальне значення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!