Тваринництво

Уся галузь птахівництва з часом вироблятиме продукцію без антибіотиків, – думка

Уся галузь птахівництва з часом вироблятиме продукцію без антибіотиків, – думка

З часом уся галузь птахівництва перейде на виробництво продукції без антибіотиків. Виробники дотримуватимуться норм європейського законодавства щодо безпечності виробництва продукції харчування.

У цьому переконана голова наглядової ради акціонерів Володимир-Волинської птахофабрики Аліна Сич, пише журнал «Наше птахівництво».

«Я впевнена, що це стосуватиметься всіх птахівників, і що всі змушені будуть переглянути технології вирощування птиці, – зазначила вона. – Тому я вважаю, що птаховиробникам цим слід займатися вже сьогодні. А ми думатимемо, куди рухатися далі і які ще інновації запропонувати споживачам».

За її словами вихід на ринок курятини МХП, виробленої без застосування антибіотиків, ніяк не відбився на обсягах продажу продукції під ТМ «Епікур», яку Володимир-Волинська птахофабрика виробляє без застосування антибіотиків.

«У нашому випадку дуже добре спрацьовує правило другої покупки, – пояснила Аліна Сич. – Ті споживачі, що придбали нашу продукцію один раз, набували лояльності до нашого бренду і поверталися знову».

Якщо брати підрахунок з нуля, то за два роки попит на курятину бренду «Епікур» збільшився на 70%, зазначила Аліна Сич.

«Компанія з цією продукцією зайшла в усі основні торговельні мережі. Зараз є плани поетапного входження в усі магазини в рамках тих мереж, де ми представлені», – сказала вона.

Як повідомлялося, «Комплекс Агромарс» планує відмовитися від антибіотиків у вирощуванні курей.

Нагадаємо, Асоціація «Союз птахівників України» здійснює процедуру ухвалення виробників – членів асоціації щодо вирощування птиці без застосування антибіотиків. Дві птахофабрики МХП за результатами аудити маркуватимуть свою продукцією «Без антибіотиків».