Тваринництво

Український виробник ветпрепаратів «БіоТестЛаб» створив власний торговий дім

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Український виробник ветпрепаратів «БіоТестЛаб» створив власний торговий дім

Вітчизняний виробник вакцин та ветеринарних препаратів «БіоТестЛаб» розпочав дистрибуцію через власний торговий дім.

Про це повідомили у компанії.

Зміни пов’язані з оновленням стратегії роботи, що, поруч із виробництвом продукції, передбачає розширення сервісного супроводу клієнтів.

«Наш пріоритет – не лише виробляти і продавати високоякісні вакцини та ветеринарні препарати, а й надавати комплексні рішення. Ми рухаємося в напрямку розвитку сервісних продуктів, запорукою чого є синергія виробництва та дистрибуції», – наголосили в компанії.

Зокрема, її фахівці безкоштовно допомагатимуть господарствам у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних зі здоров’ям тварин і птиці, консультуватимуть із питань профілактики, лікування, дезінфекції. Також за кожним клієнтом буде закріплено персонального менеджера і групу консультантів, запроваджено гарячу лінію.

«Торговий дім БіоТестЛаб» стане ексклюзивним дистриб’ютором продукції підприємства «БіоТестЛаб» на внутрішньому ринку. Крім того, продуктовий портфель торгового дому включатиме й рішення для репродукції сільгосптварин від Minitube (Німеччина).

Довідка

 «БіоТестЛаб» – єдиний в Україні приватний виробник ветеринарних біологічних препаратів (вакцин для птиці, кролів, свиней, тест-систем), а також провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів. Продуктова лінійка нараховує понад 100 препаратів. Виробництво відповідає вимогами GMP і сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями