Тваринництво

Український виробник в 2016 планує розпочати експорт рибної продукції до Китаю

Український виробник в 2016 планує розпочати експорт рибної продукції до Китаю

Найбільший оператор на рибному ринку України компанія UFC («Юніверсал Фіш Компані», розвиває мережу фірмових магазинів рибної продукції «Дон Маре») розраховує розпочати поставки готової рибної продукції в Китай в 2016 році.

Про це повідомив комерційний директор UFC Євген Лисяк на відкритті програми популяризації імпортованої зі США рибної продукції «Дні Аляски в Києві», передають «Українські Новини».

З його слів, експортна складова в обсязі продажів готової продукції UFC поки невелика, компанія тільки в 2014 році почала займатися експортом.

Зараз готова продукція власного виробництва: пресерви, копчена риба, фасована делікатесна рибна продукція – експортується в США, низку країн пострадянського простору, крім Росії (Молдова, Грузія, Азербайджан, Туркменістан).

«Зараз підписуємо контракт із Китаєм. Поки ще не поставляємо, але незабаром будемо», — сказав Лисяк.

Він також додав, що серед європейських країн компанія відкрила для своєї продукції ринки Болгарії, Румунії, Чехії й Німеччини.

Для переробки й продажу UFC імпортує рибу, рибну продукцію й морепродукти із більш ніж 60 країн світу, основними її постачальниками є Норвегія, Ісландія, Китай і США. Щодо імпорту риби й морепродуктов зі США Лисяк зазначив, що в Україну поставляється в основному дорога продукція преміум-сегменту, не рахуючи таких видів, як хек і минтай.

З його слів, попит на рибу, що поставляється зі США, на тлі загального падіння ринку не знижується, оскільки покупець продукції преміум-сегменту, як правило, орієнтується на ціни у валюті; а вартість імпорту зі США поки не дорожчає, зокрема, через втрату Штатами ринку Росії.

Нагадаємо, компанія UFC констатує скорочення імпорту риби й морепродуктів в Україну на 30-40% до 300 тис. тонн в 2015 році порівняно з 2014 роком.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!