Тваринництво

У нуклеусі UTAgro вперше в Україні впроваджено систему обігріву свиней у станках

У новому нуклеусі данської генетики свиней, який нещодавно відкрила компанія UTAgro, в секторі дорощування вперше в Україні впроваджено систему обігріву безпосередньо в станках. Це дозволяє забезпечити оптимальні умови для росту й розвитку свиней.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів директор UTAgro Юрій Титечко.

«Ми не лише враховуємо великий досвід у свинарстві, а й інтегруємо в нього найсучасніші стандарти тваринництва. Наша мета ‒ створити виробництво, ефективне за технологічними параметрами та мінімізує кількість операторів, ‒ наголосив він. ‒ Ми переконані: менше людей ‒ менше помилок. Так, близько 12 людей працюватимуть із тваринами, ще 5 обслуговуватимуть роботу ферми».

Данські свиноматки відомі своєю високою молочністю, тож для забезпечення їх поживними речовинами складатимуть повноцінні раціони, а власний комбікормовий завод гарантує забезпечення тварин комбікормом найвищої якості.

«Ми будемо здатні переробляти й використовувати до 1,5 тонн комбікорму на піку продуктивності, що еквівалентно 18 тис. тонн переробки зернових на місці. Це зменшить навантаження на складну експортну логістику зернових», ‒  підкреслив Юрій Титечко.