Тваринництво

UTAgro відкрила потужний нуклеус данської генетики свиней

UTAgro відкрила потужний нуклеус данської генетики свиней

Компанія UTAgro відкрила новий нуклеус данської генетики свиней в Україні.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії.

Директор UTAgro Юрій Титечко в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer визнає, що з погляду класичних бізнес-моделей така інвестиція видається ризикованою.

«Хоча, на перший погляд, ринок свинини нині сприятливий, але детальний аналіз показує, що нині інвесторів у цьому сегменті небагато, інвестиційний інтерес є тільки до підприємств на заході України, ‒ зазначив він. ‒ Однак наше рішення реалізовувати такий масштабний проєкт у галузі свинарства базується не на короткострокових перспективах ринку. До того ж його було розпочато ще під час пандемії COVID-19, значні кошти вже було інвестовано».

За словами Юрія Титечка, рішення UTAgro, відомого виробника повнораціонних кормів і кормових добавок для тварин і птиці, започаткувати генетику в сфері свинарства стало стратегічним кроком, спрямованим на розвиток і модернізацію галузі.

Створення нового мультиплікатора данської генетики стало можливим завдяки співпраці UTAgro з компанією Breeders ‒ постачальником іноземної генетики свиней в Україну ‒ й генетичною компанією Danish Genetics. Потужність нуклеуса UTAgro Swine ‒ 1200 свиноматок ‒ на рівні найбільших європейських генетичних підприємств.

Наявність власного якісного нуклеуса в Україні мінімізує ризики, якими супроводжується імпорт племінних тварин і генетичного матеріалу.

Це ‒ найбільший нуклеус із правом розвитку чотирьох напрямів: чистопорідних свиней трьох порід і гібридну свинку, зазначив Юрій Титечко.

«Отже, ми можемо запропонувати клієнтам комплексне рішення: високопродуктивних тварин із гарантованим статусом здоров’я, забезпечуючи їх високоякісними комбікормами, преміксами, замінником незбираного молока й іншими кормовими добавками», ‒ підкреслив він.

Нагадаємо, данська генетика окупається завдяки багатоплідності.