Тваринництво
Головне:
Тваринництво

У Данії посилять контроль за використанням антибіотиків у свинарстві

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
У Данії посилять контроль за використанням антибіотиків у свинарстві

Данська схема «жовтої картки» щодо антибіотиків для свиней, вирощених на комерційних фермах, оновлена. Тепер більша кількість поголів’я свиней ризикує бути під суворішим контролем Данського ветеринарно-продовольчого управління.

Про це пише euromeatnews.

З 2015 року через адміністративної помилки Данське ветеринарно-продовольче управління не оцінювало, чи слід застосовувати додаткові санкції до тих свинарів, які не змогли достатньою мірою скоротити споживання антибіотиків після отримання «жовтої картки».

«Серйозною помилкою є те, що Данське ветеринарно-продовольче управління не закрутило гайки виробниках свиней, які, незважаючи на накази і вказівки, не дотримувалися правил гри», – заявив міністр продовольства країни Могенс Йенсен.

Якщо фермер не зможе скоротити споживання антибіотиків після отримання «жовтої картки», Данське ветеринарно-продовольче управління може наказати посилити контроль, щоб покласти край високому споживанню антибіотиків. У крайньому випадку – видати фермерам «червону картку», і таким чином вимагати, щоб фермер зменшив кількість свиней у стайні.

Схема «жовтої картки» за 10 років допомогла скоротити споживання антибіотиків у свиней трохи більше ніж на 30%.

Данське ветеринарно-продовольче управління виправило відсутність контролю за «жовтими картками» та ініціювало перевірку контролю і санкцій не тільки на свинарських підприємствах, а й на всій ветеринарній території.

Як повідомлялося, в Україні хочуть покращити контроль за застосуванням антибіотиків у тваринництві.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ