Тваринництво

У Бразилії стрімко зростають ціни на свиней

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Зниження виробництва і високий попит на продукти зі свинини на внутрішньому і зовнішньому ринках підштовхнули ціни на свинину в Бразилії до рекордних рівнів у липні.

Про це  пише euromeatnews, посилаючись на дані Центру передових досліджень у галузі прикладної економіки (CEPEA).

У штаті Санта-Катаріна, головному центрі тваринного білка в Бразилії, середня ціна на свинину зросла на 40%, сягнувши $1,15/кг. Це – найвищий показником за останні 18 років.

Аналогічне зростання спостерігалося й у штаті Парана, де середня ціна свинини сягала $1,2/кг, що на 42% вище за попередні показники.

За даними CEPEA, відновлення комерційної діяльності у важливих споживчих регіонах після запровадження карантину через коронавірус, спонукало останнім часом до зростання місцевого попиту. А великі обсяги експорту ще більше обмежують внутрішню пропозицію.

За перші три тижні липня Бразилія, за даними Секретаріату з питань зовнішньої торгівлі, експортувала 53,2 тонн свинини, що в середньому становило 4,1 тис. тонн на день. За весь липень 2019 року експорт склав 61,5 тис. тонн, при цьому середньодобовий показник становив 2,7 тис. тонн.

За даними CEPEA, ціни на живих свиней у Бразилії досягли мінімуму в квітні, в розпал соціальної ізоляції, коли на основних ринках свинина коштувала близько $0,68/кг.

Як повідомлялося, світове виробництво свинини знову почне зростання з 2021 року.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями