Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Світове виробництво свинини знову почне зростання з 2021 року

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Світове виробництво свинини знову почне зростання з 2021 року

Організація економічного співробітництва та розвитку і ФАО опублікували спільну доповідь «Перспектива світового сільського господарства на 2020-2029 роки», в якій ідеться про те, що світове виробництво свинини має відновити зростання з 2021 року.

Про це пише Pig World.

Аналітик AHDB Бета Уілкінс повідомила, що, незважаючи на те, що ціни на свинину очікуються високими протягом наступного десятиліття, в реальних умовах це буде скороченням, як порівняти з 2019 роком. А збільшення поставок і масштаби попиту з боку Китаю, що триватиме, впливатимуть на формування цієї тенденції.

Очікується, що виробництво свинини в цілому за десятиліття зросте приблизно на 16%. За прогнозами, виробництво в Китаї повернеться до рівня 2017 року в 2025/26 роках і продовжить стійкий висхідний рух.

«Відновлення після африканської чуми свиней в азіатських країнах лежить в основі прогнозу зростання виробництва свинини», – пояснила Бета Уілкінс.

Також, за її словами, очікується зростання виробництва свинини в Бразилії і США, проте в Євросоюзі прогнозується 3%-ве скорочення через комплекс екологічних і суспільних проблем.

Світова торгівля протягом усього прогнозованого періоду імпорт свинини Китаєм залишиться вище рівня 2017 року. Проте 2020 рік є піковим, при цьому попит, як очікується, впаде, а рівень 2029 року прогнозується на 36% нижче проти 2019 року.

«Це означає, що світовий попит на імпорт також зменшиться в першій частині прогнозованого періоду, – зазначила аналітик. – Очікується, що свинина програє м’ясу птиці в ЄС, яке дешевше і вважається здоровішою їжею».

Як повідомлялося, Rabobank скорегував скорочення загальносвітового виробництва свинини до 8%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: