Тваринництво

Тваринницька виставка SPACE повністю відновила свій міжнародний вимір

Тваринницька виставка SPACE повністю відновила свій міжнародний вимір

З 13 по 15 вересня у Ренні (Франція) відбулася 36-та за ліком Міжнародна виставка тваринництва SPACE. На ній було представлено весь спектр тваринницької галузі: від великої рогатої худоби, свиней, кіз та овець до птахівництва, кролівництва й аквакультури.

За три дні виставку відвідали понад 90 тис. людей зі 120 країн. Із близько 1,2 тис. експонентів 300 були міжнародними компаніями, а 250 вперше брали участь у SPACE.

Подія повністю відновила свій міжнародний вимір після двох років, протягом яких поїздки відвідувачів з-за кордону були дуже обмежені. Встановлено багато контактів з делегаціями Західної Африки (Сенегал, Кот-д’Івуар, Малі, Бенін та інші), Камеруну, Конго, Марокко, Алжиру, В’єтнаму, Філіппін і багатьох європейських країн. Перемовини сприяли важливому діловому обміну з провідними покупцями з Колумбії, Чилі, Індії, Саудівської Аравії, Туреччини, Марокко та Нігерії.

У контексті посухи та стрімкого зростання цін на енергію та сировину клімат став щорічною темою, розробленою Espace for the Future. Численні дебати, конференції, продукція та обладнання, представлені експонентами, SPACE 2022 продемонструвала, що зацікавлені сторони в сільському господарстві вже вживають заходів, спрямованих на зменшення впливу тваринництва на клімат.

Переможці конкурсу інновацій у секторі, нагороджені маркою Innov’Space, запропонували нові рішення для захисту тварин, захисту довкілля, здоров’я та безпеки, а також покращення умов праці фермерів.

Однією з найбільших новинок цьогорічної виставки став перший Молодіжний форум – простір для молоді, організований у співпраці з сільськогосподарськими викладацькими мережами. Він дав змогу молоді висловити своє бачення майбутньої роботи.

SPACE також є унікальною завдяки здатності приймати близько 100 конференцій щороку.

Презентації тваринництва з 550 голів ВРХ 13 порід та 150 овець і кіз 11 порід забезпечили продемонстрували генетику та ноу-хау селекціонерів. Особливу увагу було приділено джерсейській молочній породі ВРХ.

У центрі уваги була й світла аквітанська порода ВРХ. А переможця конкурсу нормандської породи було визнано чемпіоном SPACE 2022.

Наступна виставка SPACE відбудеться з 12 по 14 вересня 2023 року у виставковому центрі Ренна.

Як повідомлялося, втрати вітчизняного тваринництва через повномасштабну війну сягають 20%.

Нагадаємо, «Агропродсервіс» завіз із Данії нетелей джерсейської породи.