Тваринництво

Товарні поросята подешевшали для відгодівлі подешевшали на 7,5%

Товарні поросята подешевшали для відгодівлі подешевшали на 7,5%

На початку року постачальники товарних поросят для відгодівлі знизили ціни реалізації порівняно з цінами наприкінці 2018 року.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України (АСУ).

На ринку поросят для відгодівлі актуальний діапазон цін на тварин вагою 20-30 кг варіюється в межах 85-105 грн/кг, а середньоринкова позначка складає 93 грн/кг живою вагою. Тож хоча у IV кварталі 2018 року верхня цінова межа була на цьому ж рівні, мінімальна позначка була на 10 грн/кг вищою, а середня – на 7,5%, наближаючись до 100 грн/кг.

Причинами здешевлення поросят є як відповідна зміна цін на ринку живця свиней, так і зменшення попиту з боку відгодівельників, підкреслили в АСУ. Зокрема, з огляду на послаблення цін на свиней забійних кондицій деякі відгодівельники вирішили пропустити цей сезон, бо не мають впевненості, що їхні витрати окупляться. Унаслідок цього конкуренція між постачальниками товарних поросят посилилась.

Крім цього, конкуренцію для вітчизняних тварин для відгодівлі та, як наслідок, тиск на ціни здійснює пропозиція імпортних поросят відповідної вікової категорії.

У сегменті поросят вагою 10-12 кг середня цінова позначка також дещо послабилася. Проте через меншу пропозицію таких тварин ціни на них стійкіші, а їхній діапазон залишився в межах 140-200 грн/кг, додали в АСУ.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!