Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Світові моделі торгівлі свининою змінюються через АЧС у Німеччині

Економістка USMEF Ерін Боррор очікує збільшення експорту свинини із США до Азії, оскільки німецька свинина заборонена в Китаї. АЧС у Німеччині змінить світову структуру торгівлі свининою у найближчі місяці, переконана вона.

Про це пише euromeatnews.

Навіть якщо світове виробництво свинини цього року не буде порушено, маршрути поставок будуть іншими, й американські виробники можуть отримати вигоду з ситуації, що склалася в Німеччині.

«Німеччина є головним чинником, який змінює гру, тому що є найбільшим виробником свинини в ЄС, – наголосила Ерін Боррор у підкасті Федерації експорту м’яса в США. – Кількість свинини в світі не зміниться, але її перерозподіл буде іншим».

Поки Німеччина підтвердила 20 випадків АЧС у популяції диких кабанів, але, незважаючи на систему регіоналізації, яка застосовується у більшості країн – членів ЄС, імпорт свинини з країни заборонений у Китаї, Південній Кореї, Японії,на Філіппінах та в інших країнах світу.

«Німецька свинина становить майже 9% у світовій торгівлі, за винятком імпорту ЄС, – зауважила Ерін Боррор. – Цього року Китай щомісяця імпортував майже 50 тис. тонн свинини із Німеччини, що вдвічі більше, ніж торік».

Однак доступ американської свинини в Південну Корею і Японію поки буде обмежений через високий внутрішній попит і обмеженість робочої сили для задоволення вимог цих країн. Отже, Китай, за словами Ерін Боррор, залишається найбільшим драйвером для прискорення експорту американської свинини.