Тваринництво

Сучасні настінні вентилятори для тваринницьких приміщень енергоощадні

Настінні вентилятори нового покоління для тваринницьких приміщень мають високий коефіцієнт повітряного потоку у поєднанні з енергоощадністю.

Про це пише журнал «Наше птахівництво».

Коефіцієнт повітряного потоку показує стабільність роботи вентилятора у разі зміни тиску та є одним із визначальних чинників для створення оптимальних умов мікроклімату у тваринницькому приміщенні.

Завдяки дизайну високоефективних настінних вентиляторів вони гарантують високу продуктивність стада. Герметичну моторизовану систему заслінок сконструйовано так, щоб у приміщення потрапляв оптимальний потік повітря, забезпечуючи рівномірну температуру повітря у тваринницьких приміщеннях та подання повітря по всій площі утримання тварин. Така система дозволяє запобігти утворенню місць зі застояним повітрям та/чи протягами.

Коли вентилятор не працює, у приміщення не потрапляє повітря з вулиці та температура в середині залишається однаковою. Водночас жалюзійна система дозволяє заощадити на опаленні, бо холодне повітря не потрапляє до приміщення.

Настінні вентилятори нового покоління легко чистити, а у разі відключення електроенергії заслінки типу «метелик» можуть працювати як частина системи аварійного відкриття. При цьому, як порівняти з іншими вентиляторами, настінні мають нижчий рівень шуму під час роботи.

Нагадаємо, тваринницькі приміщення зазвичай охолоджують трьома способами.