Тваринництво

«Сімейні молочні ферми» передали понад 62 тис. л молока армії та постраждалим від війни

«Сімейні молочні ферми» передали понад 62 тис. л молока армії та постраждалим від війни

Від початку війни з росією проєкт «Сімейні молочні ферми» та його учасники передали понад 62 тис. л молока армії та людям, які постраждали від воєнних дій.

Про це повідомили у проєкті.

Команда проєкту організувала збирання коштів сімейним молочним фермерам на Миколаївщині та Сумщині.

Крім цього, «Сімейні молочні ферми» допомагають кормами, надають ветеринарні та зоотехнічні послуги. Ветеринари завжди виїжджають на виклики, а коли це небезпечно, консультують телефоном. Також працює телеграм-канал «СМФ Агро Допомога».

А менеджери проєкту з Сумщини, Миколаївщини та Харківщини в періоди воєнного затишшя роздають гуманітарну допомогу, готують їсти військовим.

Фермери активно приймають тимчасово переміщених осіб. Так, власники СМФ Марківчанка на Житомирщині допомагають родині з п’ятьма дітьми, коли їхній батько захищає Україну на передовій.

Родина Котиків (ферма «Молочні ріки» з Хмельниччини) надала прихисток біженцям із передмістя Києва.

Крафтова сироварня «Юнікасоль» робить сир і передає на передову та в охоплені війною регіони. 

Та учасники проєкту стикаються сьогодні з низкою проблем: відсутність та/або висока вартість пального; відсутність ветеринарних препаратів, солі для ВРХ; низькі ціни на молоко; висока вартість і відсутність насіння. До того ж деякі молокозаводи припинили збирання молока у фермерів, а деякі взагалі припинили працювати.

У такій ситуації сімейні молочні ферми будуть вдячні за будь-яку допомогу. Підтримати їх можна гривнями, євро, доларами США