Тваринництво

Середньоринкова ціна на живець свиней зросла на 1%

Середньоринкова ціна на живець свиней зросла на 1%

Безпрецедентно тривале літнє затишшя на ринку живця свиней добігає кінця – ціни закупівлі демонструють незначну позитивну динаміку.

Так, упродовж останніх двох тижнів середньоринкова ціна живця свиней забійних кондицій піднялася майже на 1%, також посунулися межі цінових діапазонів. Зокрема, більшість товарних партій свиней забійних кондицій закуповували по 45-46,5 грн/кг. При цьому на сході і півдні країни траплялися і вищі ціни.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Заготівельники готові до підвищення цін на свинину живою вагою. Більше половини з них вважають, що наступного тижня більшість партій закуповуватимуть по 45-45,5 грн/кг. Це на 0,5 грн вище за діапазон очікуваних цін цього тижня.

При цьому близько 30% м’ясопереробників вважають, що внутрішня ціна у другій декаді серпня перетне позначку 46 грн/кг.

Стимулюючим фактором для такої зміни є й стрибок бар’єрної ціни до рівня 45 грн/кг. Причиною цього стало зростання цін на свинину в ЄС, зокрема в Німеччині, а також зростання курсу євро.

Свинарі своєю чергою зазначають, що зростання цін було би своєчасним, адже відповідає сезонним внутрішнім ціновим трендам, а також було би відповіддю на збільшення витрат виробництва, зокрема на корми.

М’ясопереробники також відзначають, що скорочена пропозиція кондиційної свинини компенсується відчутним зниженням обсягів закупівлі живця та задоволенням потреби у сировині за рахунок імпортної продукції. Вони вважають, що це має обмежити швидкість приросту цін, а також тривалість такого їхнього руху до кінця літа.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!