Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Роботи-дояри вписуються у структуру більшості ферм без реорганізації чи побудови нових приміщень

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Роботи-дояри вписуються у структуру більшості ферм без реорганізації чи побудови нових приміщень

Сьогодні в Україні працює понад 30 роботів-доярів «ДеЛаваль»: три господарства мають вісім роботизованих станцій і дрібніші – по два-чотири роботи.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів Сергій Гордійчук, менеджер категорії продуктів «Системи доїння», «Системи охолодження молока», «Системи управління фермою» компанії «ДеЛаваль». 

При цьому у Фінляндії, наприклад, їхніх роботів-доярів установлено понад 500. Основну причину такої різниці з українськими реаліями Сергій Гордійчук вбачає в тому, що в Європі діють державні програми модернізації, є доступне кредитування.

У сусідній Білорусі роботизація ферм також відбувається дуже активно. «Наша компанія вже продала проєкти на 16, 24, 32 роботи, – зазначив він. – Це тому, що всі ферми в Білорусі належать державі, яка поставила завдання до 2024 року вдосконалити молочну індустрію. Тому, вважаю, основна причина деякого відставання України в роботизації криється саме у відсутності державних довготривалих кредитів під невеликі відсотки». 

Також, на думку Сергія Гордійчука, відіграє свою роль і певна пересторога власників ферм.

«Сьогодні, коли в Україні відкривається ринок землі, я впевнений, що все більше господарів встановлюватимуть на своїх фермах роботизовані станції доїння корів, адже всі передумови для цього є, – переконаний він. – Оскільки в структуру більшості ферм (як великих, так і маленьких – на 150-200 голів) роботизовані станції вдало вписуються без реорганізації чи побудови нових приміщень». 

Як повідомлялося, Villa Milk навесні 2020 року готується запустити роботизовану ферму.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!