Тваринництво

Птиці не треба подавати води більше, ніж вона може спожити

Правильне регулювання подавання питної води птиці має вирішальне значення для запобігання намокання підстилкового матеріалу.

Занадто високий тиск води у системі призводить до її розливання під час напування бройлерів. Це не тільки стає причиною намокання підстилки навколо ліній напування, а й негативно впливає на споживання води бройлерами. Тому дуже важливо правильно відрегулювати тиск води у системі напування.

Перехід на закриті системи напування став проблемою для багатьох птахівників. Дехто вважає, що щедре водопостачання принесе користь і добре вплине на виробничі показники. Однак для отримання позитивного результату дуже важливо, як цю воду птиці подають.

Помилковим є припущення, що чим більше запас води, тим більше бройлери будуть її пити. Коли людина відчуває сильну спрагу, вона не хапає одразу ціле відро води, а використовує склянку, щоб не пролити воду.

Тварини також потребують ефективного способу подавання води, щоб уникнути розливу. Цьому допомагають ніпелі. Вони повинні легко регулюватись і подавати води не більше, ніж треба для оптимального споживання птицею.

Як повідомлялося, датчик біоплівки дозволяє перевіряти забрудненість питної води у пташнику.