Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Промислові підприємства у січні виробили на 0,2% більше молока

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У січні 2020 року виробництво молока в Україні скоротилося на 2,5%, як порівняти з аналогічним періодом 2019 року – до 545,2 тис. тонн.

Про це повідомляє Державна служба статистики України. 

При цьому сільськогосподарські підприємства протягом першого місяця року трохи наростили виробництво молока проти показника за аналогічний період 2019 року – на 0,2% – до 223,3 тис. тонн.

У господарствах населення зафіксовано скорочення виробництва молока на 4,3%, як порівняти з січнем 2019 року, – до 321,9 тис. тонн.

Держстат зауважує, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя і частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, переробники наполягають на зниженні закупівельних цін на молоко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!