Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Переробники наполягають на зниженні закупівельних цін на молоко

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На початку лютого закупівельні ціни на молоко-сировину залишаються фактично незмінними, проте переробники наполягають на їхньому зниженні.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока (АВМ).

«Перемовини в цілому тривають вже близько тижня, – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць. – За цей час ціни практично не змінилися, хоча для декого з виробників вони вже знизилися, але це поодинокі випадки, що не вплинули на середні ціни по країні».

За його словами, зміни починають більше відчувати на собі виробники низьких ґатунків молока та з невеликими об’ємами виробництва. Дискусії надалі тривають, переробники проявляють тверді наміри, додав він.

«Швидше за все, загальний тренд таки зрушиться у бік зменшення, проте не виключено, що це станеться переважно за рахунок тих виробників, які реалізують сировину низьких ґатунків, – вважає Володимир Андрієць. – Ця ситуація може посилитися у весняний період, коли на переробку почне надходити більше низькосортного молока від населення».

Ціни на сировинне молоко на початок лютого практично не змінилися. Зокрема, середня ціна на екстраґатунок стабільна – 10,9 грн/кг, вищий ґатунок втратив 1 коп. – 10,29 грн/кг, перший подешевшав на 3 коп. – до 9,88 грн/кг. Середньозважена ціна трьох ґатунків становить 10,36 грн/кг.

При цьому ціни на екстраґатунок у північному регіоні коливаються в межах 10,5-11,2 грн/кг, центральному – 10,5-11,16 грн/кг, південному – 10,2-11,16 грн/кг, східному – 10,5-11,06 грн/кг, західному – 10,3-11 грн/кг.

Нагадаємо, у 2019 році виробництво молока забезпечило прибутки галузі тваринництва.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!