Тваринництво

Промислове поголів’я свиней відновило позиції

Промислове поголів’я свиней відновило позиції

За дев’ять місяців 2018 року чисельність промислового поголів’я свиней в Україні відновилася до рівня 2017 року – 3,43 млн свиней (+0,1%).

Про це повідомили в Асоціації свинарів України з посиланням на дані Державної служби статистики.

Протягом трьох кварталів цього року виробники свинини збільшили чисельність утримуваного поголів’я на 4%, або 133 тис. свиней.

Такі зміни відбулися як завдяки поступовому відновленню потужностей операторів Харківської області (+66%, або 38 тис. голів порівняно з січнем-вереснем 2017 року), так і за рахунок приросту поголів’я свиногосподарств у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях (+45 тис. голів сукупно.

Більш ніж половина областей не скоротили кількість утримуваного поголів’я з початку року, а відхилення чисельності поголів’я у решти, за винятком Одещини та Рівненщини, не перевищує 10%.

Загальна ж кількість поголів’я свиней  в Україні станом на 1 жовтня 2018 року скоротилася на 4% проти аналогічного періоду минулого року – до 6,46 млн голів.

Така ситуація спричинена досить різким скороченням (-8,3%) кількості утримуваних свиней господарствами населення – до 3,03 млн голів порівняно з січнем-вереснем 2017 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!