Тваринництво

Прогноз USDA зменшив попит Китаю на м’ясо

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Наступного року Китай відіграватиме важливу роль у міжнародній торгівлі м’ясом. Обсяги імпорту свинини на гігантський азійський ринок скоротяться мірою відновлення національних запасів свиней, прогнозує Міністерство сільського господарства США (USDA).

Про це пише euromeatnews.

Згідно зі звітом USDA, у 2021 році очікується падіння обсягів на 6% при тому, що наразі Китай є найбільшим у світі імпортером свинини через кризу АЧС. Очікується, що світові ціни на свинину будуть нижче через збільшення продажів на ринках, чутливих до змін цін.

Китайський імпорт яловичини, за прогнозами, зросте на 4%, досягнувши 2,9 млн тонн у 2021 році – рекордного показника за весь час. Очікується, що зміни смакових переваг і зростання виробництва сприятимуть майбутньому імпорту яловичини. Однак відновлення виробництва свинини також сповільнить зростання цього імпорту до найнижчих темпів за останні п’ять років. За дев’ять місяців 2020 року імпорт яловичини до Китаю досяг 1,57 млн тонн, що на 38,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Китайський імпорт м’яса птиці, за оцінками, скоротиться на 6% – до 925 тис. тон. Це зумовить розширення внутрішнього виробництва й обмежена готовність споживачів компенсувати споживання свинини м’ясом птиці, особливо у світлі збільшення пропозиції свинини.

Як повідомлялося, Китай прагне досягти 95% самозабезпеченості свининою.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями