Тваринництво

Підстилку в індиків необхідно час від часу ворушити

Поділитись:
Підстилку в індиків необхідно час від часу ворушити

На стан підстилки в пташнику з індиками найбільшою мірою впливає якість вентиляції. У приміщенні мають бути створені такі умови, за яких повноцінно видалятимуться зайва волога та шкідливі гази, що утворюються під час розкладання посліду.

Окрім системи вентиляції, необхідно чітко відрегулювати лінії напування та систему годівлі. Нечітка робота цього обладнання призводить до великих втрат корму й витоку води, й, відповідно, до забруднення підстилки. Брудна та волога підстилка – чудове середовище для розмноження небажаної мікрофлори.

Коли в пташнику вмикають світло, індики починають активно переміщуватися по приміщенню. Тому дуже важливо, щоб у цей час лінії кормороздавачів і напування були підняті.

Чистота підстилки також залежить від того, як часто її ворушать. Індички, на відміну від курей, не риються в підстилці, тому слід забезпечити цей процес механічно.

Часто до проблем із підстилковим матеріалом призводить переущільнення птиці на квадратному метрі.

Для підтримання гігієнічної чистоти підстилки дуже важливо стежити за здоров’ям індиків, станом  шлунково-кишкового тракту, бо чимало захворювань призводить до утворення надмірно вологого і з високим умістом шкідливих газів посліду. В деяких випадках додавання антибіотиків у корм зменшує утворення аміаку в посліді.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями