Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Переробні підприємства отримали у 2019 році на 9% менше молока

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Переробні підприємства отримали у 2019 році на 9% менше молока

У 2019 році на переробні підприємства України надійшло 3,8 млн тонн молока, що на 9,1% (379 тис. тонн) менше, ніж у 2018 році.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Зокрема, від сільськогосподарських підприємств торік на перероблення надійшло 2,61 млн тонн – на 4% менше, ніж у 2018 році. Від населення – 851,1 тис. тонн – на 21,8% менше.

Надходження молока на давальницьких засадах склало 318,1 тис. тонн, що на 8% менше, ніж у 2018 році. Надходження молока з власного виробництва впало на 18,1% – до 20,4 тис. тонн.

Молоко, що надійшло на перероблення від сільськогосподарських підприємств, у структурі загального надходження сирого молока за 2019 рік займає 68,7%, від населення – 22,4%, молоко, яке надійшло на давальницьких засадах – 8,4% і власного виробництва – 0,5%.

Як повідомлялося, ціни на сировинне молоко на початок лютого практично не змінилися.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!