Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Німеччина вживає заходів для запобігання подальшому поширенню АЧС

Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини оголосило про низку суворих заходів, спрямованих на уникнення подальшого розповсюдження африканської чуми свиней (АЧС) після підтвердження першого спалаху на її території, і ввело в дію план антикризового управління.

Про це пише Pig World.

Інфікована туша дикого кабана була випадково виявлена на полі, де було зібрано врожай. Наразі основна зона в 3 км навколо ділянки обгороджена, туди заборонено в’їзд. Крім того, заборонено збирання врожаю, щоб запобігти подальшій міграції кабанів, повідомляє орган німецького свинарства ISN.

Також створені небезпечна зона радіусом 15 км і буферна зона радіусом 30 км. За повідомленнями, одне свинарське господарство знаходиться в основній зоні, а 17 – у небезпечній зоні.

Усередині зон діють заборони на пересування і відбираються проби для перевірки АЧС, а також триває інтенсивний пошук туш кабанів.

За останні два-три роки в Німеччині проведена велика робота з підготовки до можливого спалаху АЧС.

«У нас склалося враження, що через це ми маємо хороші позиції в Німеччині», – зауважив  представник ISN.

Вжиті заходи, спрямовані головним чином на охорону дикої природи, ще раз доводять важливість сильної програми ЄС із управління популяцією диких кабанів, ідеться в заяві європейської сільськогосподарської організації Copa-Cogeca.

Журнали