Тваринництво

Незабаром стартує експорт яловичини у Єгипет

Незабаром стартує експорт яловичини у Єгипет

 

Україна готова розпочати експорт яловичини до Єгипту, повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час круглого столу «Перспективи розвитку агропромислового комплексу України».

За його словами, згідно з повідомленням Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні, найближчим часом до Держпродспоживслужби має надійти оригінал підписаного ветеринарного сертифіката на експорт охолодженої/замороженої безкісткової яловичини у Єгипет.

«Завдяки цьому стане можливим експорт української продукції на ринок Єгипту», — наголосив Володимир Лапа та додав, що Держпродспоживслужба додатково поінформує про відкриття єгипетського ринку для вітчизняної яловичини.

Разом із цим для виконання Україною умов щодо ввезення яловичини на територією Єгипту, зокрема в частині сертифікації продукції за стандартами «Халяль», сертифікаційний ісламський центр «Халяль» має бути визнаний Держпродспоживслужбою. У зв’язку із цим Держпродспоживслужба звертається з проханням до відповідних сертифікаційних центрів, що виконують вимоги стандартів «Халяль», офіційно звернутися до Держпродспоживслужби для проходження офіційних процедур.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!