Тваринництво

Невелика шиншилова ферма може давати на рік до $20 тис. прибутку

Невелика шиншилова ферма може давати на рік до $20 тис. прибутку

Невелика шиншилова ферма – до 100 сімей – тільки на шкурках може давати до $20 тис. прибутку на рік. Крім того, можна ще продавати молодняк.

Про це власник компанії Chinchilla Real Орест Стахів пише у  журналі The Ukrainian Farmer.

«Якщо фермер вирощує шиншил високої якості, то шкурки легко знайдуть свого покупця як в Україні, так і за кордоном», – запевняє він.

Правильна організація шиншилової ферми розпочинається в першу чергу з планування витрат і періоду отримання прибутку. Основа ферми – це якісне племінне поголів’я шиншил, хутро яких матиме високу ціну.

Орест Стахів також наголосив, що важливою є підготовка приміщення, його енергоефективність і відповідність вимогам WelFur – міжнародної сертифікації хутрового виробництва. Її вимоги  доступні переважній більшості людей у сільській місцевості, зауважує він.

«Важливо також, щоб був персонал чи навіть одна особа, яка доглядатиме на фермі. Насамперед ця людина повинна бути старанною, уважною і скрупульозною, – зазначає Орест Стахів. – Свою ферму з тисячі шиншил ми обслуговуємо разом із братом самостійно, ще й маємо вільний час».

Довідка

Сhinchilla Real Fur (Львівська область) – перша в Україні ферма повного циклу виробництва хутра. Заснована в 2008 році на базі племінних тварин, завезених із Данії, Польщі та Німеччини. З 2015 року працює за оновленою латиноамериканською технологією розведення шиншил. У 2016 році вперше запустила сертифіковану якісну вичинку хутра шиншил в Україні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!