Тваринництво

На що звертати увагу при виборі мультиферментного препарату для корму свиней

На що звертати увагу при виборі мультиферментного препарату для корму свиней

Фахівці рекомендують застосовувати на постійній основі ферментні препарати, які є частиною системи кормових добавок для свиней.

Самі по собі ферменти для свиней не мають поживної цінності. Вони допомагають травній системі більш повноцінно розщеплювати й засвоювати ті елементи, які організм отримує з кормом.

До того ж не всі фермери мають можливість купувати дорогі корми, тому ферментні препарати є обов’язковими до застосування.

Головна проблема в тому, що з деякими компонентами в кормі травна система свиней не справляється через відсутність необхідних для того ферментів або ж недостатньої їх кількості.

За використання у годівлі тварин ферментних комплексів дуже важлива комбінація їхніх активностей.

Чим більше екзогенних ферментів у препараті, тим ефективніше витягуються з корму поживні речовини.

При виборі мультиферментного препарату варто враховувати кілька чинників. Зокрема, походження ферментів (наявність і мікробних, і грибкових), молекулярну активність кожного ферменту та досвід виробника.

Мультиферментну добавку використовувати вигідніше, ніж препарат із одним активним ферментом чи сумішшю ферментів. Адже у мультиферментній добавці ферменти підібрано в оптимальному співвідношенні. У процесі травлення вони не знижують активність один одного й ендогенних ферментів, працюють у широких діапазонах умов середовища шлунково-кишкового тракту. Крім того, дозволяють зробити точніший розрахунок рецептури за однією загальною матрицею, краще розподіляються в кормі, ніж моноферменти, які знаходяться в особистих гранулах. І, що також важливо, істотно дешевші за окремі ферментні препарати за сукупною вартістю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!