Тваринництво

На що звертати увагу при виборі мультиферментного препарату для корму свиней

Поділитись:
На що звертати увагу при виборі мультиферментного препарату для корму свиней

Фахівці рекомендують застосовувати на постійній основі ферментні препарати, які є частиною системи кормових добавок для свиней.

Самі по собі ферменти для свиней не мають поживної цінності. Вони допомагають травній системі більш повноцінно розщеплювати й засвоювати ті елементи, які організм отримує з кормом.

До того ж не всі фермери мають можливість купувати дорогі корми, тому ферментні препарати є обов’язковими до застосування.

Головна проблема в тому, що з деякими компонентами в кормі травна система свиней не справляється через відсутність необхідних для того ферментів або ж недостатньої їх кількості.

За використання у годівлі тварин ферментних комплексів дуже важлива комбінація їхніх активностей.

Чим більше екзогенних ферментів у препараті, тим ефективніше витягуються з корму поживні речовини.

При виборі мультиферментного препарату варто враховувати кілька чинників. Зокрема, походження ферментів (наявність і мікробних, і грибкових), молекулярну активність кожного ферменту та досвід виробника.

Мультиферментну добавку використовувати вигідніше, ніж препарат із одним активним ферментом чи сумішшю ферментів. Адже у мультиферментній добавці ферменти підібрано в оптимальному співвідношенні. У процесі травлення вони не знижують активність один одного й ендогенних ферментів, працюють у широких діапазонах умов середовища шлунково-кишкового тракту. Крім того, дозволяють зробити точніший розрахунок рецептури за однією загальною матрицею, краще розподіляються в кормі, ніж моноферменти, які знаходяться в особистих гранулах. І, що також важливо, істотно дешевші за окремі ферментні препарати за сукупною вартістю.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями