Тваринництво

Миколаївська агрофірма планує увійти в сегмент індиківництва

Миколаївська агрофірма планує увійти в сегмент індиківництва

Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро» (Миколаївська область) планує розвиватися, диверсифікуючись. Адже саме за таких умов сільгосппідприємство буде рентабельним.

У цьому переконаний директор «Миг-Сервіс-Агро» Сергій Іванов, пише журнал The Ukrainian Farmer.

«Я працюю за принципом «не складати яйця в один кошик», – зазначив він. – Тому наше підприємство має власну переробку, магазини. Ми спеціалізуємося не лише на свинарстві, а й на вівчарстві: маємо статус племзаводу з розведення овець романівської породи (таких лише два в Україні), кролівництві, ВРХ, птахівництві (розводимо курчат-бройлерів і несучок). Тепер я зацікавився індиками».

Сергій Іванов пояснив, що нині в Україні бракує яловичини для потреб переробки, а індичатина за своєю структурою схожа на це м’ясо, тож її можна використовувати для випуску напівфабрикатів.

«Тому в індичатини є перспективи в Україні, – вважає керівник «Миг-Сервіс-Агро». – Планую організувати ферму на 40 тис. голів індичок: маємо вільні корпуси та спеціалістів. Але щоб ферма була рентабельною, треба організовувати забійний цех і переробку, бо просто продавати індичатину – віддавати її за безцінь.

Як повідомлялося, «Миг-Сервіс-Агро» до кінця цього року планує збільшити поголів’я свиноматок до 1 тис. голів.