Тваринництво

Міжнародні котирування м'яса птиці у серпні різко впали

Міжнародні котирування м'яса птиці у серпні різко впали

У серпні середнє значення Індексу цін на м’ясо ФАО становило 122,7 пункту, що на 1,5% нижче за його липневий рівень.

Про це повідомили у ФАО.

Зниження середнього значення цього індексу, яке у червні 2022 року досягло максимального історичного рівня, триває другий місяць поспіль, проте все ще на 8,2% вище, ніж за аналогічний період минулого року.

У серпні міжнародні котирування м’яса птиці різко впали, що пов’язано зі зниженням імпортних закупівель провідними імпортерами на тлі вищої експортної пропозиції. Зниження світових цін на яловичину пояснюється як слабким внутрішнім попитом у деяких провідних країнах-експортерах, що призвело до збільшення експортної пропозиції з їхнього боку, так і певним збільшенням постачання з Австралії.

Тим часом котирування свинини зросли у зв’язку з низькою пропозицією готових до забою тварин.

Помірне зростання цін на баранину зумовлене збільшенням імпортного попиту з боку деяких європейських країн. Це дозволило компенсувати скорочення закупівель Китаєм.

ФАО наголошує, що більшість цін для розрахунку Індексу цін на м’ясо ФАО було невідомо на момент підрахунку й опублікування. Тому вартісне значення Індексу цін на м’ясо ФАО за останні місяці отримано на основі поєднання прогнозованих і фактичних цін.

Як повідомлялося, експорт м’яса птиці за 7 місяців приніс Україні $520,8 млн, а експорт мороженої яловичини – $27,2 млн.