Тваринництво

Міжнародні ціни на молоко продовжують знижуватися

Міжнародні ціни на молоко продовжують знижуватися

На аукціоні Global Dairy Trade 21 березня спостерігалося падіння міжнародних цін на молочні продукти. Середня ціна знизилася до $3361/тонну, тоді як індекс GDT впав на 2,6%.

Про це повідомляє InfAgro.

На аукціоні спостерігалося чергове падіння цін на молочні продукти, зокрема на чеддер, який впав на 10,2% до $4052 – у порівнянні з $4509 за тонну раніше цього місяця.

Середня ціна зневодненого молочного жиру також впала на 3,8% до $5150/тонну, тоді як вершкове масло впало на 3% до $4748/тонну.

Сухе знежирене молоко подешевшало на 3,5% до $2648/тонну, а сухе незбиране молоко впало на 1,5% до середньої ціни $3228/тонну.

«Результати останніх торгів GDT підкреслюють похмуру тенденцію зниження цін, яка намітилась з початку року. Попит впав, що, у свою чергу, призвело до падіння тих рекордних цін, які характеризували ринок у 2022 році, – зазначає видання. – Відповідно до останнього індексу цін на молочну продукцію Продовольчої та сільськогосподарської організації, ціни на всі молочні продукти впали в лютому, причому найбільше падіння було відзначено на масло та сухе знежирене молоко». 

Читайте також: Експорт молокопродукції виріс на 55%