Тваринництво

Латвія хоче створити центр молочного скотарства на Чернігівщині

Латвія хоче створити центр молочного скотарства на Чернігівщині

Україна та Латвія обговорюють спільний проект із розвитку молочного скотарства в Чернігівській області і готові продовжувати уже розпочаті проекти з тваринництва, рибного та лісового господарства.

 

Про це йшлося під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового з міністром сільського господарства Латвії Янісом Дуклавсом у рамках Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2016», повідомили в прес-службі Мінагрополітики.

Зокрема, сторони обговорили пріоритетні напрямки двосторонньої співпраці у сільськогосподарській галузі, сфері лісового та рибного господарства.

Міністр сільського господарства Латвії висловив сподівання на успішну реалізацію пілотного проекту центру молочного скотарства в Чернігівській області.

«Перспективними напрямками співпраці є концепція пілотного проекту створення центру молочного скотарства в Чернігівській області. Сподіваємось, що пілотний проект буде схвалений і на рівні міністерства. Для нас також важливий обмін інформацією щодо лісової та рибної галузі між нашими країнами», – сказав Яніс Дуклавс.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!