Тваринництво

KSG Agro у 2019 році на 11% збільшив прибуток у свинарському сегменті

KSG Agro у 2019 році на 11% збільшив прибуток у свинарському сегменті

Прибуток агрохолдингу KSG Agro у свинарському сегменті за підсумками 2019 року збільшився на 11%. При цьому частка свинарства в портфелі компанії зросла з 26% до 31%.

Про це повідомили у компанії.

У 2019 році від продажу свиней агрохолдинг отримав $11,2 млн – практично на рівні 2018 року.

Водночас прибуток у сегменті свинарського бізнесу, згідно зі звітом KSG Agro на Варшавській фондовій біржі, зріс на 11% – з $1,6 млн до $1,8 млн.

«Для нас сьогоднішні реалії у вітчизняному свинарстві означають можливість збільшення частки ринку, а, отже, і прибутку, – зазначив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Ми закуповували свиней кращої в світі данської генетики Danbred і продовжували покращувати генетичні дані поголів’я, дотримуючись усіх технологічних вимог до селекційної роботи».

Він додав, що компанія збирається піти ще далі – створити в Україні племінний репродуктор спільно з данцями.

«Ми намагаємося отримати достатню кількість племінного високоефективного поголів’я, яке буде доступно й іншим українським виробникам», – зауважив Сергій Касьянов.

Як повідомлялося, у 2020 році KSG Agro має намір інвестувати у виробництво свиней понад 25 млн грн. Це дозволить збільшити виробництво свинарської продукції за результатами 2020 року на 15%.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!