Тваринництво
Головне:
Тваринництво

KSG Agro планує підвищити автоматизацію свинокомплексу

Агрокомплекс KSG Agro планує придбати і впровадити на свинокомплексі технічні новинки, які мінімізують залучення людини у ветеринарно-санітарні заходи

Про це повідомила AgroTimes Елеонора Єсіна, головна ветеринарна лікарка свинокомплексу, що входить в KSG Agro.

«У найближчій перспективі планується придбати і впровадити у виробництво світові технічні новинки: автомати для здійснення ветеринарних оброблень поросят і роботів-мийників, що виключають вплив людини на якість проведення превентивних ветеринарно-санітарних заходів», – зазначила вона.

За пандемії коронавірусу та епідемії АЧС, що триває, автоматизація свинарського виробництва – це скорочення людської праці та додатковий чинник біобезпеки, підкреслила Елеонора Єсіна.

За її словами, наразі на свинокомплексі компанії «Стронг Інвест», що відповідає в агрохолдингу KSG Agro за свинарський напрям, впроваджена сучасна технологія вирощування тварин на щілинній підлозі. Завдяки обладнанню Big Dutchman (автоматизовані та механізовані системи годування, напування і підтримання мікроклімату), свинокомплекс ефективно обслуговує мінімальна кількість персоналу, зазначила Елеонора Єсіна.

Як повідомлялося, робот годує свиней під класичну музику.